Серия: Таможенное дело в Украине

Митна безпека

Пашко Павло Володимирович

Монографія присвячена вирішенню актуальних наукових і господарських проблем, пов’язаних із забезпеченням митної безпеки. Висвітлені теоретико-методологічні та прикладні засади формування та функціонування механізмів забезпечення митної безпеки, основні складові митної безпеки, її роль та місце в розвитку економіки України; запропонована стратегія та заходи щодо її реалізації та забезпечення. Особлива увага приділена розробці підходів до аналізу та управлінню ризиковими ситуаціями в митної справі, визначенню напрямків запровадження багатофункціональної комплексної системи «Електронна митниця» для удосконалення митних процедур, розробці методів визначення стану митної безпеки. В книзі використані нормативні документи та статистичні дані станом на 01.05.2009 року.

Для наукових працівників, викладачів, студентів та аспірантів вищих та спеціальних закладів освіти, працівників митниць, декларантів, керівників підприємств і організацій, державних службовців, підприємців, інших осіб, які займаються зовнішньоекономічною діяльністю, всіх, кого цікавлять питання діяльності Державної митної служби України.

Пашко Павло Володимирович, кандидат технічних наук, доцент, державний радник митної служби 2 рангу, заступник Голови Державної митної служби України 

Цена: 85 грн.

Купить!

Заказ можно оплатить как онлайн, так и через кассу в любом банке Украины. Товар будет выслан на следующий день, после поступления оплаты.

Примеры разворотов издания:ISBN 978-966-8692-26-0
Страниц 628
Обложка твердый переплет
Язык издания Украинский
Год издания 2009
Тираж 1000
Вес 200